Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
1401
103467

KOPP med FAT, fajans. Trolien Polen, omkring 1800. Signerad Proskau.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
390 - 487 EUR
453 - 566 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Efter silvermodell, målad dekor i grön camaieu. Koppens höjd 6,3 cm.

Fatet med undersidesnagg.