Madeleine Pyk – en samling F769
1709
123831

POKAL, porslin. Qing dynastin, Kangxi (1662-1722).

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 200 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i underglasyrblått växter. Höjd 11,5 cm.

Skador, lagningar.