188
119181

Anthonie Christensen

(Danmark, 1849-1926)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Anthonie Christensen
(Danmark, 1849-1926)

Blomsterstilleben med rosor och rönnbär

Monogramsignerad AC och daterad 1921. Duk 40 x 28,5 cm.