205
139853

George Sheridan Knowles

(Storbritannien, 1863-1931)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
42 000 SEK
George Sheridan Knowles
(Storbritannien, 1863-1931)

Idyllisk trädgårdsscen

Signerad G. Sheridan Knowles och daterad 1908. Duk 51,5 x 77 cm.