407
112079

Okänd konstnär 1700-tal

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
351 - 439 EUR
373 - 466 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Okänd konstnär 1700-tal

Allegorisk figurkomposition

Tuschhteckning 38 x 48 cm.

Proveniens

Otydlig samlarstämpel a tergo.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

933. Henri Matisse, "Pour Versailles", ur "La Pompadour".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
35 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK