Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
416
156005

Otto Wilhelm Lönngren

(Sverige, 1794-1856)
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
484 - 678 EUR
554 - 776 USD
Klubbat pris
Otto Wilhelm Lönngren
(Sverige, 1794-1856)

Ruinlandskap med figurstaffage

Ett par. Signerade O W Löngren och daterade 1815. Akvareller, vardera 26,5 x 35,5 cm.