161029

Konrad Simonsson

(Sverige, 1843-1901)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Klubbat pris
14 500 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Konrad Simonsson
(Sverige, 1843-1901)

Sommar, triptyk

Signerade Konrad Simonsson och daterade 1889. Duk, vardera 18,5 x 32 cm.