76
124939

Lotten Rönquist

(Sverige, 1864-1912)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Lotten Rönquist
(Sverige, 1864-1912)

Medelhavshamn

Signerad L.R. och daterad -95. Pannå 18,5 x 45,5 cm.