893
144587

POTTSKÅP. Gustavianskt.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 780 - 2 660 EUR
1 850 - 2 780 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
POTTSKÅP. Gustavianskt.

Fanerat med jakaranda och lönn. Nyckelskyltar av förgylld mässing. Skiva av grå kalksten. Inläggningar av rosettupphängd lagergirland och blommor. Längd 51, bredd 36, höjd 73,5 cm.

Torksprickor.

Tilläggslista

Snäpplås nyckel saknas/key missing.