941
156989

KARMSTOLAR, ett par. Frankrike, 1700-talets mitt. Louis XV.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 690 - 7 590 EUR
6 520 - 8 690 USD
Klubbat pris
64 000 SEK

Bonad bok. Stoppad rygg. Snidad dekor av blommor och blad. Märkta "DLB".

Maskstungna, lagningar. (2)