941
156989

KARMSTOLAR, ett par. Frankrike, 1700-talets mitt. Louis XV.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 810 - 7 750 EUR
6 650 - 8 870 USD
Klubbat pris
64 000 SEK

Bonad bok. Stoppad rygg. Snidad dekor av blommor och blad. Märkta "DLB".

Maskstungna, lagningar. (2)