949
136351

KARMSTOLAR, ett par. Gustavianska.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Förgyllda och bronserade. Oval stoppad rygg. Raka kannelerade ben med hörnrosetter. Sarg och ryggkrön med snidad blomma.

Lagningar, kompletterade fotavslutningar, troligen kompletterad sargfleuron. (2)