959
153399

SKRIVSTOLAR, ett par. Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris

Bonad björk. Svängd genombruten rygg. Märkta med brännstämpel fragmentariskt "AH" under krona.

Mindre lagningar/kompletteringar. (2)