172
187976

Axel Törneman

(Sverige, 1880-1925)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
Axel Törneman
(Sverige, 1880-1925)

AXEL TÖRNEMAN, olja på duk. Sign o dat 1922.

På väg till kyrkan. 43 x 79.

Lagningar och slitage.