327
189336

Sohan Qadri

(Indien, Född 1932)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 230 - 6 980 EUR
5 470 - 7 300 USD
Klubbat pris
48 000 SEK

Sohan Qadri
(Indien, Född 1932)

Ingen titel

Signerad Qadri och daterad -66. Duk 85 x 70 cm.