348
90535

Zoia Frolova

(Ukraina, Född 1953)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris

Zoia Frolova
(Ukraina, Född 1953)

Stilleben med pumpor

Signerad Zoia och daterad -86. Duk 105 x 115 cm.