495
192515

JOSEF FRANK Sideboard, Firma Svenskt Tenn.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
876 - 1 320 EUR
912 - 1 370 USD
Klubbat pris
14 500 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Mahogny med kantrand av buxbom, dubbla dörrpar, 2 lådor, beslag av mässing. Längd 151 cm, djup 50 cm, höjd 80 cm.

Smärre skador och slitage.