VIVIANNA TORUN BÜLOW HÜBE Halsring och armring, utförda i Frankrike sent 1960-tal.
Slät yta, franska kontrollstämplar.
Inköpta av Torun Bülow Hübe i Biot, Frankrike sent 1960-tal.