Madeleine Pyk – en samling F769
950
192103

GALLERIMATTA. Rölakan. 454 x 91 cm. Sverige 1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Randig i olika bruna nyanser samt benvitt och ljusgrått.

Obetydligt slitage, smärre fläckar. Sidorna med obetydliga trampveck.