958
190600

TEXTIL. "Flick-Flack". Sammet. 128 x 220 cm. Signerad olofsson (Pierre O.).

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
2 800 SEK

Polykrom modernistisk komposition. Målning med samma motiv utförd 1952.

Obetydligt slitage, smärre fläckar.