10
186843

PIERO FORNASETTI Tallrikar, 12 st, "Astro labio", Milano, Italien.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Porslin, tryckt olika dekor i svart-vitt samt förgyllning. Märkta ASTRO LABIO FORNASETTI MINANO MADE IN ITALY samt numrerade 1-12. Diameter 21 cm.

Obetydligt slitage. (12)

Tilläggslista

Diameter 21 cm.