196857

127. DAVID HOCKNEY, "Serenade", ur: "The blue guitar".

Etsning och mjukgrundsetsning samt akvatint i färg, 1976-77, signerad med blyerts 94/200, utgiven av Petersburg Press, London. 42,5 x 34,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK/645 - 860 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
15 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag