132
198816

Willem de Kooning

(USA, 1904-1997)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris

Willem de Kooning
(USA, 1904-1997)

Utan titel, ur "Quatre lithographies"

Färglitografi, 1986, signerad med blyerts 5/100, utgiven av Editions de la Difference. 71,5 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.