252
194209

David Eisenhauer

(USA/Sverige, Född 1940)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
7 600 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
David Eisenhauer
(USA/Sverige, Född 1940)

"Relief nr 148"

Signerad David Eisenhauer och daterad 1995 a tergo. Pannå höjd 36,5 cm, längd 36,5 cm, djup 6 cm.