329
193172

Rolf Hanson

(Sverige, Född 1953)

Utan titel

Signerad Rolf Hanson och daterad 2006 a tergo. Duk 198 x 185 cm.

Utropspris:

300 000 - 400 000 SEK

32 258 - 43 011 EUR

Klubbat pris:
275 000 SEK
Tilläggslista

Ett signerat exemplar av boken "Rolf Hanson", utgiven i samband med utställning på Dunkers Kulturhus i Helsinborg, medföljer målningen.