333
180645

Peter Frie

(Sverige, Född 1947)
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
22 700 - 27 300 EUR
23 800 - 28 500 USD
Klubbat pris
250 000 SEK

Peter Frie
(Sverige, Född 1947)

"Passing no 4"

Signerad P. Frie och daterad 2006 a tergo. Duk 180 x 230 cm.

Proveniens

Galleri Lars Bohman, Stockholm.
Arnstedt och Kullgren, Båstad.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?