197624

ITALIENSK FORMGIVARE Serveringsvagn, Italien, 1950-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Palisander och mässing, brickor av glas. Längd 93 cm, höjd 82 cm, bredd 46 cm.

Slitage.