3986902 bukobject
  • 3986902 thumb
  • 3980499 thumb
  • 3980503 thumb
187461

60. ARNE VODDER Byrå, Danmark 1950-60-tal.

Palisander, ben av vitmetall. Baksidan brännstämplad T.S-n. Bredd 86 cm, djup 52 cm, höjd 77 cm.

Obetydligt slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK/860 - 1 075 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
30 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Camilla Behrer

Camilla Behrer
Specialist Design & Modernt Konsthantverk

+46 8-614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund