60
187461
ARNE VODDER Byrå, Danmark 1950-60-tal.
Arne vodder
byrå, danmark 1950-60-tal.
Arne vodder
byrå, danmark 1950-60-tal.
Arne vodder
byrå, danmark 1950-60-tal.

Palisander, ben av vitmetall. Baksidan brännstämplad T.S-n. Bredd 86 cm, djup 52 cm, höjd 77 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

860 - 1 075 EUR

Klubbat pris:
25 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77