67
197886

HANS J WEGNER Skrivbord, Andreas Tuck, Danmark, 1950-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris
23 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Teak, med klaffar, tre lådor i sargen. Längd 136 cm (+ 2 x 48 cm=232 cm), bredd 66 cm, höjd 73 cm.

Smärre repor och slitage. Nyckel saknas.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

290. Roj Friberg, "Möte".
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK