85
187572

IB KOFOD LARSEN Sideboard, Säffle Möblefabrik 1960-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
31 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Palisander, rektangulär form på benställning, fyra dörrar, en med vitmålade lådor, tre med hyllor. Längd 244 cm, djup 47 cm, höjd 72 cm.

Smärre slitage.