95
185052

BORD, Morten Voss, "Lo", Voss Co Living, Danmark.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
526 - 701 EUR
547 - 729 USD
Klubbat pris

Oval, undertill rundad skiva, fanerad med rosewood , ben av stål. Märkt MORTEN VOSS. L 197 cm, b 109 cm, h 73,5 cm.

Slitage, något blekt.

Modellen formgiven år 1996.