1134
185370

ARMBANDSUR, Patek Philippe & Co, platina med baguette- och briljantslipade diamanter, tot. ca 4 ct. 1930-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Senare länk, ej original, i 18k vitguld. Franska kontrollstämplar. L. 17 cm.

Skador på länk och urtavla. Gravyr baksida. Fungerar ej.