1145
197208

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 570 - 1 740 EUR
1 640 - 1 830 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Okänd konstnär 1800-tal

"Furst Michail Petrovich Golitzyn"

Duk, oval 29,5 x 24,5 cm.

Proveniens

The Gunnar Jacobson Collection. See lot 1144.