1183
171759

SALTKAR MED SKEDAR, ett par, Chlebnikow, Moskva, 1896.

Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
581 - 678 EUR
665 - 776 USD
Klubbat pris

Invändigt förgyllda, skedarnas blad förgyllda. Runda, släta på kulfötter. Diam 3,5.

Obet slitage.