1193
200970

TESKED, icke identifierad mästare, Moskva 1880-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris
600 SEK

Förgylld, med dekor av stiliserade bladslingor i champslevéemalj i grönt, blått, rött och vitt.