1251
202824

KANNA, porslin. Ryssland, Popov, 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor av blommor. Höjd 18 cm.

Förgyllningen med slitage.