1273
202755

SKRIN. Ryssland, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
573 - 669 EUR
651 - 759 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
SKRIN. Ryssland, 1800-tal.

Fanerat med malakit. Längd 31, bredd 20, höjd 13 cm. Nyckel medföljer.

Fanerskador, -lagningar.