1302
198732

POKALGLAS, Tyskland, 1700-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterben med luft, slipad och graverad dekor föreställande putti bland växtslingor. Höjd 25,5 cm.

Nagg.