Graverad och förgylld dekor av monogramm för Adolf Fredrik, Gustav III, CMB under adlig krona samt spegelmonogrammet HIJ under adlig krona. Höjd 15-16,4 cm.
Nagg. (5)
×
Logga in
Kunde inte logga in