1352
179949

FIGURGRUPP, porslin. Meissen, 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Föreställande Europa och tjuren med två damer. Höjd 22,5 cm.

Skador, lagningar.