1366
154575

TALLRIKAR, 13 stycken, porslin. Frankrike, Empire.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor av rosor mot turkos fond. Diameter 23 cm.

Förgyllningen ngt nött, ett ifyllt nagg. (13)