Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
1370
196266

KOPPAR med FAT, tre stycken, porslin. Frankrike, Empire.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
585 - 780 EUR
680 - 906 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Märkta Rue de Guerhard et Dild à Paris, Rue de Thiroux samt Vincennes. Rikt förgylld och målad dekor. Höjd 6 - 6,4 cm.

Förgyllningen med obet slitage (3).