14
203306

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 810 - 7 750 EUR
6 650 - 8 870 USD
Klubbat pris
68 000 SEK
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

Vårafton

Monogramsignerad NK och daterad 1896. Duk 22,5 x 66 cm.