1416
198948

SKÅL, keramik. Song/Yuan dynastin.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Klubbat pris
9 800 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Lavendelblå Chünglasyr. Diameter 12 cm.

Lagad, krackelerad.

Proveniens