1492
193342

SNUSFLASKA med LOCK, elfenben, Qing dynastin, 1800-tal, med Qianlongs fyra karaktärers märke.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
3 800 SEK

Fint skuren figur med blommor och persika. Höjd 7,8 cm.

Obet nagg.