1503
202794

NETSUKES, 10 stycken, trä, elfenben och ben. Japan, Meiji.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Skuren dekor. Delvis signerade. Längd 3-5,5 cm.

En figur saknar hand, en med litet nagg. (10)