Bestående av 60 tallrikar, 22 sopptallrikar, 21 cremekoppar med lock, två skålar, 14 serveringsfat, två gallerkorgar med fat, tre såssnipor, terrin med lock och fat.
Skador, lagningar. (125)
×
Logga in
Kunde inte logga in