Bestående av 21 mattallrikar, 20 djupa tallrikar, sex stekfat, två skålfat, skålfat, fyra såssnipor, terrin med lock och fat. Dekor i underglasyrblått och emaljfärger med monogrammet HP.
Skador, lagningar. (55 delar)
×
Logga in
Kunde inte logga in