212
189970

Christian Eriksson

(Sverige, 1858-1935)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
21 000 SEK
Christian Eriksson
(Sverige, 1858-1935)

"Elof"

Signerad Chr. Eriksson och daterad Arcueil 1901. Guldpatinerad brons. Höjd 20 cm.

Se under efterföljande katalognummer.