222
199408

Kenneth Strobl, tillskriven

(Antarktis, 1800/1900-tal)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
48 000 SEK
Kenneth Strobl, tillskriven
(Antarktis, 1800/1900-tal)

Sittande kvinnoakt

Signerad K. Strobl. Marmor. Höjd 62 cm.

Tilläggslista

Felaktig uppgift i nätkatalog på internet. Konstnärens upphovsland skall EJ vara Antarktis. Upphovsland okänt. / Erroneous information in catalogue on the internet. Country of origin is NOT Antarctica. Country of origin unknown.