260
180437

Luigi da Rios

(Italien, 1844-1892)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
66 000 SEK
Luigi da Rios
(Italien, 1844-1892)

Mor med barn, motiv från Venedig

Signerad L Da Rios, Venezia. Akvarell 78 x 50,5 cm.